KONST / Litografier / Färglitografi 12455486
nr 1245 5486
Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. EA-upplaga, Gondoljär, signerad. Motivet: 36x56
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 april 2019
kl 18:00:26
100 kr
250 kr